O spoločnostiO spoločnosti

Firma WEBiNET spol. s r.o. sa môže preukázať dlhoročnými skúsenosťami v ekonomickej oblasti. Už od svojho vzniku spracováva účtovníctvo firmám rôzneho zamerania. Naše služby využívajú spoločnosti s dlhou tradíciou, ale aj začínajúce firmy.

Hoci spoločnosť vznikla v roku 2001, niektorí naši zamestnanci profesionálne pracujú v obore už niekoľko desaťročí a dokážu zabezpečiť vysokú kvalitu prevedenia ponúkaných služieb.
Vďaka dlhodobej práci s účtovníctvom sme úspešne riešili mnoho momentov v zákonoch, ktoré prešli už niekoľkými zmenami. Vďaka týmto skúsenostiam sme schopní podávať kvalitné ekonomické poradenstvo.
Poskytujeme poradenstvo pri zakladaní, rozširovaní, či likvidácii podniku. Ako postupovať? Čo k tomu potrebujete? Nie je problém prísť a poradiť sa s nami. Radi vám venujeme svoj čas pre rozvoj vašich rozvíjajúcich podnikov.
V oblasti daňového poradenstva úzko spolupracujeme s profesionálmi z oblasti daňovníctva. Ľudia, ktorí sa tejto oblasti skutočne rozumejú, sledujú každú zmenu v zákone a sú schopní vám podať informácie, ktoré potrebujete. Zabezpečíme, alebo odporučíme vám daňových poradcov, ktorí sa o vás skutočne postarajú.
Audity tvoria dôležitú súčasť podnikového účtovníctva. Sprostredkujeme vám audity, v ktorých sú zastúpení aj pracovníci z firmy WEBiNET spol s r.o. a zároveň kvalifikovaní audítori s dlhoročnými skúsenosťami.

Klady

Možno sa pýtate, prečo vaše účtovníctvo zveriť na spracovanie našej spoločnosti. Ponúkame niekoľko odpovedí, ktoré u našej konkurencii väčšinou nenájdete:

 • pri daňovej kontrole, aktívne spolupracujeme s daňovými kontrolórmi

  Pri daňových kontrolách preberáme celkovú zodpovednosť týkajúcu sa účtovníctva a náš partner sa vyhne kontaktu s daňovým úradom. Promptné a exaktné spracovanie vašej ekonomickej agendy vám prinesie úspory pracovného času, ktoré môžete využiť v ďalšej podnikateľskej činnosti.

 • sme poistení voči zodpovednosti za škodu účtovníkov do výšky 17.000,- € na jeden prípad

  Zodpovednosť sa týka škôd vzniknutých spracovaním ekonomickej agendy zo strany našej firmy. Napriek poisteniu spoločnosti WEBiNET spol. s r.o., doposiaľ nebola realizovaná žiadna poistná udalosť.

 • nízke ceny

  Za predpokladu zamestnania kvalifikovanej a skúsenej účtovníčky (priemerný plat 700,- € plus odvody) ponúkame za oveľa nižšiu cenu kvalitné spracovanie agendy. V cene je zahrnutý odvoz a dovoz dokladov.

 • Fakty

  Nasledujúca časť obsahuje formálne údaje o našej spoločnosti, ktoré sú bežne prístupné aj prostredníctvom Obchodného registra SR.

  oddiel Sro, vložka číslo:24844/B
  obchodné meno:WEBiNET spol. s r.o.
  sídlo:Košická 37
  Bratislava
  821 08
  deň zápisu :27.8. 2001
  IČO:35819502
  IČ DPH:SK2020237109
    
  predmet činnosti:
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi/maloobchod/, alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby,
  • činnosť účtovných poradcov,
  • vedenie účtovníctva,
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,
  • poskytovanie software-predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • marketing- prieskum trhu a verejnej mienky v rozsahu voľnej živnosti
  • zhotovovanie www stránok a ich následná aktivácia

  V skratke sme predstavili naše produkty. Dúfame, že vám táto malá charakteristika záberu firmy pomohla a získali ste prehľad o možnostiach. Akékoľvek otázky vám radi zodpovieme na ľubovoľnom z našich kontaktov.